ARTOX Hobby – ekonomické řešení Vašeho shozu prádla

 

 

- - -                 - - -    

ARTOX Hobby                   +                 1x objímka             

                                                    Nástavec  na plastovou rouru

Přejete si mít ve svém domě shoz prádla, avšak systémová stavebnice se Vám zdá nákladná? Máme pro Vás patentované řešení pomocí nástavce ARTOX Hobby, který lze snadno namontovat na jakékoliv plastové nebo jiné potrubí běžně používané pro vzduchotechniku či kanalizaci o průměru 300 – 315mm. Vnitřní část sice nikdy nebude dosahovat estetické dokonalosti jako u nerezového, ale vnější dojem bude k nerozeznání a výrazně ušetří Vaše pořizovací náklady, které by při sestavování finančního rozpočtu celé stavby můžou rozhodnout zda shoz ano či ne.

  - - -

Nástavec ARTOX Hobby je vyroben tak, aby do něj mohla být instalovaná jakákoliv originální svislá dvířka ARTOX a to samozřejmě i včetně nejoblíbenějšího typu Quick Touch. Při pohledu na stěnu a do otevření dvířek tedy nebude patrný rozdíl mezi použitím originálních nerezových dílů pro samotnou shozovou šachtu či lacině vyhlížejícího vzhledu plastových prefabrikátů.

 

Ohromnou výhodou kromě pořizovací ceny, je snadná montáž, kterou zvládne průměrně zručný člověk nebo Váš instalatér. Nástavec ARTOX Hobby je připraven k přímému našroubování na trubku pomocí klasické objímky STL-050 z nabídky ARTOX  a nebo přišroubování přes otvory umístěné na bocích nástavce. Doporučujeme kombinovat z důvodu tolerance přesnosti dodržení kruhového průměru plastových rour různých výrobců. Jelikož je nástavec připraven pro upevnění k rouře dvěma půlkami objímek, stačí zakoupit pouze jeden kus s označením STL-050. Pro vyříznutí otvoru do plastové roury doporučujeme použít klasickou úhlovou brusku s řezným kotoučem na ocel. Celý estetický dojem vnitřního přechodu kovového nástavce ARTOX Hobby a otvoru v plastové rouře bude již záležet na detailním doladění běžným pilníkem. Drobné nedokonalosti napojení lze řešit silikonovým tmelem podobné barvy. K zajištění přesnosti instalace nástavce a jeho následného zazdívání shozu se doporučuje provádět práce s vloženými vhozovými dvířky.

     

Aby v technické místnosti nebyl shoz zakončen pouze špatně vyhlížející uřízlou kanalizační rourou, lze použít z nabídky ARTOX Hobby nerezový límec, který se na ukončení pouze přilepí a pohledově vše naprosto změní.  

 

STL-056-Hobby       

Nerezový límec pro ukončení plastového shozu

 

výrobky chráněny UŽITNÝM VZOREM

webdesign: TM Servis - the technical motion