Galerie – referenční projekty

Shoz prádla v dřevěném stylu

V tomto rodinném domě bylo vyústění shozu ARTOX instalováno do vstupní haly, která je kompletně laděna dřevěným obkladem stěn. Dvířka Quick Touch jsou vyložena obkladovým materiálem, který bylo nutno vyříznout pro instalaci vhozového otvoru. Důkazem je navazující struktura let dřeva – dokonalá práce truhláře potvrzuje, že malý detail dělá velkou věc.

 
 
 

Shoz prádla Artox v šatní skřini

Není nad to, než když výborně sedne spolupráce dvou na sebe navazujících dodávek. I takto se dá instalovat shoz prádla ARTOX do šatní skříně. Do otevření dveří nikdo netuší, co se ve skříňce skrývá. Za povšimnutí určitě stojí nejen překrásné truhlářské zpracování, ale celkový vzhled a kontrast použitého materiálu pro skříň a nerezového materiálu shozu. „Dokážete si představit, že by na Vás ze vnitř koukal pocitově laciný plast.“

 
 
 

Rodinný dům Praha 4

Ve stylovém rodinném domě na Praze 4 byl shoz ARTOX instalován jako součást šatní skříně. Opět zde našli uplatnění dvířka Quick Touch, která jsou vyložena stejným materiálem jako celá skříňová sestava. Za povšimnutí stojí mohutný nerez obrysový rámeček, který sice nebyl dodávkou ze sortimentu ARTOX, ale celé věci dodává ten správný šmrnc. Pro ukončení shozu v prádelně je použita kosmetická objímka, která je konstruovaná nejen pro estetické doladění vzhledu vyústění shozové šachty, ale i pro možnost jejího ukotvení do zdi.

   
 
 

Rodinný dům Dolní Břežany

V rodinném domě v Dolních Břežanech byl instalován shoz prádla ARTOX. Jelikož se shozem nebylo při projektování domu počítáno, jednalo se o dodatečnou montáž. Majitel domu zvolil nová dvířka Quick Touch, která byla vyložena stejným keramickým obkladem jako celkové obložení shozové šachty a části koupelny, což působí naprosto geniálně a dává punc luxusu. Prostor nad shozem je velmi chytře využit na uložení ručníků či nějaké dekorace.

   
 
 

Rodinný dům Praha 8

Shoz prádla ARTOX byl instalován v novostavbě rodinného domu na Praze 8. Jedná se o třípatrový rodinný dům, kde bylo využito jak svislých vhozových dvířek Quick Touch překrásně vyložených pískovcem, tak ale i vodorovná vhozová dvířka zakomponovaná do policového systému v podkrovní šatně. Pro vedení shozu bylo využito instalační šachty v domě společně s dalšími technologiemi jako například kanalizace, centrální vysavač HUSKY, voda apod. Vyústění shozu bylo realizováno do prádelny v suterénu domu.

  
 
 

Luxusní horský hotel BOUDA MÁMA v Peci pod Sněžkou

Překrásná novostavba horského hotelu ve stylu klasiky, kde na každého dýchne pohoda a odpočinek využívá shoz prádla ARTOX. Zde byla použita dvířka s požární odolností EW15 DPI v nerezovém provedení. V této stavbě byl instalován shoz o průměru 300mm.

- - - - - - - - -
 
 
- - -

Hotel VYSOČANSKÝ PIVOVAR Praha

Do tohoto hotelu byl instalován shoz ARTOX 40 o průměru 400 mm určený pro větší komerční provozy. Velice zajímavý byl požadavek na umístění dvou shozových šachet vedle sebe pro aktivní třídění prádla v každém patře, což ulehčuje práci obsluze v prádelně  v suterénní části hotelu. V hotelu je instalováno celkem 8 vhozových míst, která jsou osazeny nerezovými dvířky s požární odolností EW15 DPI.

- - - - - - - - -  
 

webdesign: TM Servis - the technical motion