Shoz na prádlo ARTOX originál

Stavíte či rekonstruujete dům? Nezapomeňte na shoz prádla!

Kdo z nás by nechtěl mít doma pořádek, nestarat se o pohozené svršky svých ratolestí a s naučenou pravidelností přemisťovat nahromaděné špinavé prádlo z jednotlivých míst v domě do prádelny. Tento problém může snadno vyřešit shoz prádla ARTOX. Jedná se v podstatě o malá dvířka na stěně, která po otevření zpřístupní šachtu a špinavé prádlo po vhození putuje k pračce v nižším patře.

Výrobce ARTOX před několika lety přišel na trh s originálním řešením typizované stavebnice. Díky ucelenému sortimentu instalačních dílů systém umožňuje řešení jakékoliv složitosti a instalaci do prakticky všech typů a konstrukcí staveb.

Kromě základních dílů o průměru 300 mm jsou v nabídce i stavitelné díly menších rozměrů, umožňující postupné
zasouvání do dílů základních. Systém se tak stává částečně teleskopický, čímž je zajištěna milimetrová přesnost
při instalaci a odpadá tím zbytečné řezání materiálu.

Kromě běžných svislých a vodorovných dvířek společnost ARTOX vyvinula jedinečná dvířka Quick Touch, která umožňují vkládání různých čelních panelů pro maximální sladění v interiéru. V nabídce ARTOX lze vybírat z ucelené řady barevných odstínů, dřeva, nerezu, barevného skla či zrcadla. Zákazník si dokonce může zvolit i vlastní dekor jako například keramický obklad, kámen apod. Při sjednocení dekoru s okolní stěnou mohou dvířka v interiéru působit jako neviditelná.

Proč shoz prádla ARTOX? A proč v nerezi?

Systém s certifikátem TÜV Sud Czech – začlenění do stavebních elementů, prohlášení o shodě nutné pro kolaudační řízení. Plastový typ shozu prádla nesplnil potřebné podmínky pro udělení tohoto osvědčení, a proto byl z nabídky ARTOX vyřazen.

Provedení NEREZ – hygienický materiál, který nevytváří statickou elektřinu (zachytávání lehkých typů látek a podobných matriálů jako např. silon)

NEREZ – otěruvzdorný materiál, který netrpí na odřeniny od zipů a kovových doplňků z oděvů, ve kterých se můžou usazovat nečisty
NEREZ - materiál bez zápachu a bez povrchového stárnutí (nechlupatí)
NEREZ – nehořlavý materiál
ARTOX - Jednoduchá stavebnice
ARTOX - Záruka na celý systém bez dvířek 8 let a na dvířka 3 roky

webdesign: TM Servis - the technical motion